Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Létezik olyan, hogy a BME...

Létezik olyan, hogy a BME nyelvvizsgán kihagytam egy feladatot vagy nem is volt olyan feladat?

Figyelt kérdés
Miután beadtam a nyelvvizsgát, eszembe jutott hogy az egyik feladattípus nem is volt benne. Lehetséges, hogy nem láttam volna meg? Az összes többi benne volt. Nagyon aggódom emiatt mert ha kihagytam volna, akkor az egész nem lesz sikeres:(

2013. jan. 13. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Don't worry be happy.


Nagyon valószínűtlen, hogy ne vetted volna észre a feladatot, de az is lehet, hogy nem kaptátok kézhez. De ekkor, ha te nem kaptad meg, akkor a többiek se. VOlt már hasonlóra példa korábban is. Ekkor mindenki újravizsgázhat. Természetesen ingyen.

2013. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Melyik lett volna az(?)!
2013. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk én ilyet még nem hallottam

(mert annyira valószínűtlen)

Ennyire "hülyék nem lehtnek

2013. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most kf v ff volt

Miért nem kérdezel utána

2013. febr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
AZért sok sikert
2013. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!