Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szegeden jó nyelviskola?

Szegeden jó nyelviskola?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan nyelviskolát Szegeden,amely 0 angol tudásról középfokú nyelvvizsgára minél rövidebb idő alatt,minél hatékonyabban,és megfizethető áron felkészít?Katedra nyelviskoláról mi a tapasztalatotok,véleményetek?
2009. aug. 28. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Magántanárt tudok :-) Sajnos a nyelviskolát kizárta a munkaidőm. De a tanárom nagyon jó!
2009. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha privibe megírnád az elérhetőségét azt megköszönném :)
2009. aug. 28. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szívesen megadom, de nem tudom, hogyan írhatnék neked privit. Az én üzenetem alatt látom a saját elérésem, de sajnos a tiéd alatt a tiedet nem látom. Írj nekem te, ha gondolod! Nekem is nulla nyelvtudásom volt, bár nekem csak alapfokú kellett, de elsőre sikerült. Mivel csak magántanár, bármikor tud órát vállalni, ha gyorsan akarsz haladni. És kifejezetten megfizethető. Én csak ajánlani tudom.

2009. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elméletileg sikerült elküldenem neked egy üzit,várom válaszod,ha nem kapnád meg akkor írj majd ide.köszi :)
2009. aug. 28. 20:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!