Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek a Company...

Mi a véleményetek a Company nyelviskoláról?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 13:32
 1/4 Harmoka ***** válasza:

Nekem a 14 éves gyermekem járt oda egy évet. Amikor jelentkeztünk minden szépet és jót ígértek. VÁlaszthat csoportot, változtathat csoportot, lesznek hasonló korúak mint ő stb. Ehhez képest amikor megírta a szintfelmérőt, ami alapján haladó csoportba sorolták, azt mondták hogy van a hétfő, szerda 4-6 óra között. Nem volt más időpont, csak ha jó messzire utazik valahová, aztán ez módosult 15.30-as kezdésre. Nem volt hasonló korú, csupa idősebbel kellett lennie, emiatt nem érezte jól magát igazán, viszont csoportot csak úgy tudott volna váltani ha sokat utazik. Többször volt hogy elmaradt az órájuk, de csak akkor derült ki amikor odament, nem küldtek e-mailt, sms-t semmit. A tanár sem volt az elmondása alapján a helyzet magaslatán. Szóval fontold meg, mert így már nem túnt olyan jó árnak a tanfolyam mint az elején ígérték.

(Olyan is volt az elejlén, hogy a tanár felteszi pendrive-ra a leckét , de több alkalommal nem sikerült neki). Bocsi ha hosszú voltam, de sok minden történt, ezek csak töredékek.

2009. aug. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nagyon aljas iskola! Mindent ígérnek, semmit nem tartanak be, szintfelmérő alapján haladó csoport lett volna, de nem indult így az abszolút kezdőbe raktak, szerződéstől nem állt módjukban elállni, 180.000ft-ért!!! Kiscsoportról volt szó 6-8 főről, 16-an voltunk, jelenléti ív is készült róla. Nyelvi laborról volt szó, helyette középiskolai szokványos terem. Munkaügyibe és a FAT-hoz is küldtem levelet, nem használt. Szerződésbontásról lehetett szó így csak a kár 110.000 körül van! Mindezekre van jogszabály a normál csoport is max 14 fő lehet. Senki semmit nem csinál. Ők azt tesznek,amit akarnak. A legrosszabbakat kívánom nekik. (Gondolom, ha a company olvassa ezeket a sorokat, emlékeznek rám :) ) 2 éve volt, de még mindig haragszom, meggyűlöltem az angolt.
2010. dec. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ja és nagyon jól tudják, hogy 100.000-körül még az ember nem szívesen perel, mert nincs kedve állandóan Veszprémbe járni, a korrupt bíróságra.
2010. dec. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az előzőeket én írtam. Egy utolsó legfontosabb tanács:

Krdeztem, hogy lehetséges az órákra betekinteni, beszélgetni a szünetben az ott lévőkkel. Azt válszolták, hogy nem. Itt volt a hiba! Nem neked kell alkalmazkodni, amíg nem írsz alá semmit. Nincsenek valós jelentkezési határidők. Ne dőlj be! Nézd meg, érdeklődj előtte, kérdezd meg az ott tanulókat! Utólag is jelentkezhetsz, ha tettszik. Mindent elintéznek, mert pénzről szól az egész, mégegy palimadárral több, az csak jó nekik! Te vagy a jani, amíg nem írsz alá!!!!!!!!! :)

2010. dec. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!