Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tanul/tanult itt valaki...

Tanul/tanult itt valaki olaszul? Milyen könyvből?

Figyelt kérdés
És milyen szinteken?
2012. dec. 14. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:

hogy érted, hogy milyen szinten?

amúgy pogretto italiano

2012. dec. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kezdő, alapfok, középfok körül, esetleg felsőfok?
2012. dec. 14. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:

teljesen kezdőként a Pons nyelvtanfolyam kezdőknek c. könyvből tanultam, + Pons Nyelvtan 3 lépésben, valamint olasz kezdő nyelvoktató DVD.

majd Salve II

Giro d'Italiano

Progetto Italiano I.

(ezeket használtan szereztem be, +ezenkívül még amiket könyvtárban találtam, pl néztem az Olasz Nyelvkönyv I-t, bár az elején ez nehéznek bizonyult)


Sok netes anyagot is szoktam nézegetni, olasz tanulós oldalakat

facebook.com/noiparliamoitaliano

facebook.com/impariamoitaliano

facebook.com/olaszlecke/

facebook.com/maestra.hu

meg még sok jó oldal van

Más anyagokból Una grammatica italiana per tutti 1-2, Italiano per cinque minuti,Primo Ascolto +Ascolto Medio, La prova orale, könnyített olvasmányok, magazinok stb


Középfokra Parole,Parole,Parole, 1000 Domande 1000 Risposte, Progetto Italiano II, (Olasz Nyelvkönyv I-II-t sem árt átnézni), híroldalak, tesztes könyvek stb


Felsőfokra Volare c.könyv mindenképp

2012. dec. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj de drága vagy, köszönöm szépen :) főleg azért örülök, mert én is a PONS - nyelvtanfolyam kezdőknek című csomagjából tanulok, de hamarosan befejezzük. Ezért kérdeztem, hogy milyen könyvek lehetnek még illetőleg azok milyen szintűek. Progetto Italianot én is néztem, illetve most megjelent ennek a PONS-nak a folytatása, olasz haladóknak. Majd megnézem Alexandrában, hogy milyen. Még egyszer köszönöm a segítséget, megnézem azokat a könyveket is, amiket még felsoroltál (Jó sok van :))
2012. dec. 14. 20:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!