Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tömörkény Gimnázium Spanyol-ké...

Tömörkény Gimnázium Spanyol-két tannyelvű osztályába szeretnék továbbtanulni, de angolt is szeretnék tanulni. Megoldható, hogy csak angolt és spanyolt tanuljak?

Figyelt kérdés
Szegeden járok suliba,az Általános iskolába németet tanulok,de leszeretnék mondani róla, hogy a gimibe csak spanyolt és angolt tanulhassak.én azt hallottam, hogy tovább kell vinni az általánosba tanult nyelvet, de nagyon nem szeretném.Meg ugye 3 nyelvet sem lehet tanulni.
2009. aug. 21. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell továbbvinni.

Mikor én jártam oda, 3 csoport volt angolból, év elején irattak szintfelmérőt. És németet is teljesen az alapoktól kezdtük. Mondjuk ez már vagy 5 évvel ezelőtt volt.

2009. aug. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszi :D de én akkor a spanyolt meg az angolt is az alapoktól fogom kezdeni. ezt is lehet?
2009. aug. 21. 21:31
 3/6 A kérdező kommentje:
mert én általánosba most nem tanulok angolt, és tesóm aztmondta h az egyik nyelvnek haladónak a másiknak meg kezdőnek kell lennie. de ha lemondok a németről, akkor mind a 2 nyelvet az alapoktol fogom kezdeni..
2009. aug. 21. 22:19
 4/6 anonim ***** válasza:

hát ezt sajnos nem tudom. mikor én jártam oda, még nem volt spanyol osztály.

de sztem spanyol szakra nem mehetsz 0 spanyoltudással.

de ezt tőlük kérdezd meg.

2009. aug. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi:) igen a spanyolt lehet kezdeni 0 tudással. ezzel nincs is probléma
2009. aug. 22. 09:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Oda mentél ?
2015. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!