Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mik voltak a kérdéseid IELTS...

Mik voltak a kérdéseid IELTS nyelvvizsgán?

Figyelt kérdés
tapasztalatok, témák

2012. nov. 20. 14:33
 1/7 A kérdező kommentje:

Szeretném ha lenne egy hely, ahol tapasztalatokat lehetne találni erről a vizsgáról.

Íme a saját:

Generalra mentem, 7-es volt a cél.

Reading: 5 szöveg volt,az első kis kockákban tv programok rövid ismertetéssel,volt 2 oldalas szöveg a Concord repülőről..

Writing téma: Levél egy barátnak, hogy nem tudsz elmenni a színházba vele.Indok.Mit tud kezdeni a jegyével, ajánl neki vmit.

Az esszé kicsit furcsa volt, hogy manapság elterjedt a szmg, és a telefon. Mik az otthoni munka előnyei és hátrányai.Értem én h. összefügg, de engem kicsit összekavart.

Szóbeli: jó gyorsan lezavarták, az előttem lévő is kb 10 percet volt benn, nem többet. Kérdéseim: Hogy törekszem arra h. egészségesen éljek? A városomban van-e esély az egészséges életre? Mi a nevem jelentése? (máig nem tudom :) ).

2 perces témám: Mesélj 1 filmről, ami egy valós személyről vagy eseményről szól. Az 1 perces gondolkodási időmet azzal töltöttem h. ugyan miről beszéljek, mert ok h. láttam történelmi filmeket, de h. kik harcoltak, mikor, stb. az már kicsit sok volt. Végül elkezdtem makogni a Trójáról, de elég gáz volt :)A vizsga után 1 órával kezdtek el eszembe jutni a filmek..Utána még kaptam ilyen kérdéseket h. sztem valósan mutatják-e be a szereplőket..

Hát ennyi..Remélem vkinek segítettem..Hátha ugyanazt kapja:)

2012. nov. 20. 15:03
 2/7 A kérdező kommentje:

3. nyelvvizsgám:

Ugyanannál a hölgynél szóbeliztem, mint az előzőn. Beszélnem kellett táskákról, milyenek vannak, mi-mire jó. Témám: Beszélj 1 könyvről amit olvastál és ajánlod másnak is.

Írásbeli:Írj 1 múzeumnak h. találtál vmi tárgyat, és hogy lehet vmi történelmi cucc. Jöjjenek ki, nézzék meg stb. Esszé- A nagy emeletes házakban vannak magányos emberek meg van aki szeret ott élni. Írj a két oldalról, saját vélemény.


Végre meg lett a szóbelim (7), a readingem is 8.5 lett, magnóm 8. Erre meghúztak az írásbelin 6.5 :( Most várok a fellebbezés eredményére, 22 ezer ft-ért :( 8 hét :(

2013. febr. 23. 09:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg lett a fellebbezés "eredménye"?
2013. márc. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaj bocs

Még nem lehet meg az "eredmény"

(ha két hónap)

2013. márc. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ielts-nél nem úgy van hogy átlagolják a pontokat a különböző készségeknél?
2014. jan. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A bevándorlásnál egyenként nézik a 4 részt, mindnek 7-esnek kell lennie. Egyébként túl vagyok 9 vizsgán,2 országban és még mindig fél pont hiányzik. Remélem másnak nincs ilyen rossz tapasztalata.
2014. okt. 3. 11:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Azóta meglett? :)
2016. okt. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!