Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Le lehet e nyúlni a francia...

Le lehet e nyúlni a francia kormányt pénzel ha franciául tanulok?

Figyelt kérdés
Mert itt Budapesten a Francia Intézet az maga a francia kormány, egy állami szervezet. Tegyük fel ha nulláról elkezdek franciául tanulni rááldozom az egész 2013-at elköltök mondjuk a tanfolyamaikra 250.000 feljutok középfokú szintig, ezután kaphatok valamilyen képzést ingyen Párizsban? Engem az se érdekel ha ceruzahegyező tanfolyam csak ne én fizessem...

#Robespiere
2012. nov. 9. 08:21
 1/9 webnyelv ***** válasza:

Ezt a Francia Intézetben kéne megkérdezni, bár én kizártnak tartom.

(Szegény Robespièrre két r-rel írta a nevét, amíg pontot nem tettek a dolog végére.)

2012. nov. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Diszlexiás vagyok amit az EU és a francia kormány is kiemelten támogat ezért akarok pénzt tőlük.


Mi a helyzet a németekkel, a Goethe intézet?

2012. nov. 9. 11:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Én negyedik éve izzadok vért francia kéttannyelvű gimiben, 4,5 felett van az átlagom, de még egy centet se láttam a francia államtólxd majd nyilván havonta tízezreket fognak neked küldeni vagy a tanulmányaidat meg a teljes ellátásodat fogják fizetni mert be tudsz mutatkozni franciául:D
2012. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A kéttannyelvű gimi egy csapda, egy veszélyes környezet, a tanár lehet valami sátánfajzat...Ha én hajlandó vagyok először fizetni nem is keveset és jó eredményt érek el a francia intézetben, én csak azt akarom hogy adjanak komoly kedvezményeket a kinti tanfolyamból. Azért kapok állást majd Franciaországban, mert perfekt magyar, angol, és közepes francia tudású leszek és nagy az üzleti gyakorlatom is.
2012. nov. 9. 17:57
 5/9 anonim ***** válasza:

A kéttannyelvű egy csapda és a tanár lehet egy sátánfajzat???????:DDDDDDDDDDDDDDD úristen az értelmi szintedről nincs több kérdésem

hát jobban fogok tudni franciul mint te a francia intézetes tanfolyammal elhiheted nekem. És még örülj neki hogy kimehetsz dolgozni Franciaországba és elmehetsz innen ebből a putri országból nemhogy majd még ők fizetnek neked érte.Azt nem szeretnéd hogy eljöjjenek könyörögni,hogy ugyan menjél már ki hozzájuk dolgozni légyszi légyszi?

2012. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerinted rajtad kívül még hányan rendelkeznek ilyen szintű tudással/adottságokkal, mint te? Ezt hogyan tervezted? Írsz egy levelet a FRANCIA KORMÁNYNAK, hogy "Üdv. Kiss Béla Piroska vagyok Magyarországról :D Küldjetek pénzt vagy munkát, mert nekem van egy KÖZÉPFOKÚ nyelvvizsgám franciából. Ha nem engedtek a követeléseimnek kénytelen leszek beperelni Franciaországot majd büntetésből nem tanulom meg rendesen a nyelveteket?". Szerintem ez egy kicsit komolytalan kérdés és nem hiszem, hogy ott lenne bármilyen tanfolyam is 250.000Ft értékben...

További szép estét neked! :))

2012. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem nem vigyázz csak a gimi veszélyes, tele van zakantagyúakkal. Az értelmi szintem az természetesen alacsony de abba a francia halászfaluba ahova menni akarok az alkoholista kapitánynak szinten alacsony, majd jól elleszünk...
2012. nov. 9. 19:17
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem értetek a kormányokhoz látom. Az USA kormánya 1986-1996 között 2 milliárd forintot költött "nyelvi képzés" címen erősen manipulatív, politikai töltetű műveletek során el itt, a Francia Intézet hasonló fedőcég, ugyanúgy mint a British Council (MI5).
2012. nov. 9. 19:23
 9/9 anonim ***** válasza:

A francia kis halászfaluban meg tömérdek munkalehetőséged lesz francául alig makogó külföldiként :DDDDDDD tényleg

azzal a levéllel meg szerintem próbálkozz meg :D

2012. nov. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!