Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a nehezebb? Mondjuk...

Melyik a nehezebb? Mondjuk egy angol nyelvvizsga vagy egy angol érettségi?

Figyelt kérdés
Természetesen ugyanazon a szinten. :)

2012. okt. 26. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
A közép érettségi sokkal könnyebb, mint egy középfokú nyelvvizsga. Mondjuk olyan alapfokú szintű, vagy talán kicsit felette...
2012. okt. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az emelt szintű érettségi angolból kb azon a szinten van mint a középfokú nyelvvizsga, de még az emelt szintű érettségi így is könnyebb a nyelvvizsgánál. :)


emelt szintű érettségi = alapfok és középfok között.

2012. okt. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor ha szerzek egy középsokú nyelvvizsgát, akkor érdemes lenne elmennem emeltszintűre anoglból? - a válaszokat köszönöm, ment a zöldkéz :)
2012. okt. 26. 19:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Nos, ha tovább szeretnél tanulni (egyetem, főiskola) akkor az emelt szintű érettségi csak a hasznodra válik (főleg a plusz pontok miatt) meg amúgy is.. Szerintem jó, ha a embernek megvan belőle az emelt szintű érettségi. Hiába lesz csak középfokú nyelvvizsgád arra tudtommal kevesebb pontot adnak mint egy emelt szintű érettségire. + Eleve kötelező nyelvből érettségizni, akkor miért ne próbálnád meg? :)
2012. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha jó emeltszinet teszel(asszem 80% felett) már jár a nyelvvizsga is hozzá
2012. okt. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha 60% felett teszed le az emelt érettségit, akkor azzal lesz egy nyelvvizsgád is.
2012. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Érettségi. Ne menj felsőfokú nyelvvizsgára, hacsak nem szeretnél belebotlani egy Shakespeare műbe, mint én tettem a nyelvvizsgámon. Kemény az a 16. századi angol.

Emelt szintű érettségivel, ha bizonyos % felett van (azt hiszem 60), akkor úgyis megvan a felsőfokú vele együtt.

2012. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem a felsőfokú van meg vele együtt, hanem a középfokú...

és valóban 60%-tól van meg emelt szintű érettségin automatikusan a középfokú nyelvvizsga... én voltam az aki 80% felettit írtam elnézést kére a tévedésért!

2012. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!