Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki korrepetálna engem...

Valaki korrepetálna engem angolból? Vagy ismertek valakit, aki megtenné?

Figyelt kérdés
Lehet,h nem ez a legmegfelelőbb hely,ahol keresgélek,de tényleg nincs már más ötletem,egy próbát megér. 22 éves lány vagyok,főiskolán tanulok. Nem okoznak gondot a vizsgák,viszont az angolt képtelen vagyok magamtól megérteni. Próbáltam már tanfolyamra járni,de az órák ütköztek a főiskola óráival.Próbáltam keresni magántanárt,de ők csak kis csoportokkal foglalkoznak. Nekem arra van szükségem,h egyénileg foglalkozzon velem az oktató. Előlről kezdtem a nyelvtanulást,nagyon az alapoknál vagyok. Az iskola biztosít nyelvoktatástt,de nagyjából annyi,h házit kapunk és leellenőrizzük én pedig nem értem,h miért hibáztam.A tanár nem valami segítőkész. Nagyon kétségbe vagyok esve,mert a diplomához kell a nyelvvizsga. Valaki tudna nekem segíteni? Vagy ismer valakit,aki tudna nekem segíteni? Természetesen fizetnék is és bárhova elmegyek Bp keretein belül.

2012. okt. 26. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én foglalkoztam angol magántanítással, de nem egészen értem, mi a porblémád, mire is van szükséged.
2012. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocsi,ha kicsit zavartan fogalmaztam,de most is az angollal küszködök és eléggé felhúztam magam. Egy magántanárra lenne szükségem,aki egyénileg foglalkozna velem,egyenlőre az alapok elsajátításával is megelégednék. Még 2 évem van a nyelvvizsgáig. A másik probléma pedig,h a suli és a diákmunka miatt többnyire csak a péntek délutánom és a hétvégém szabad,sajnos nem vagyok valami rugalmas.
2012. okt. 26. 13:46
 3/11 anonim ***** válasza:

Te még soha életedben nem láttál kerületi hirdetési újságot? Pesti Estet? TELE vannak hirdetésekkel, és nekem ne mondd, hogy a magántanár csak csoportot vállal, mert ez nem igaz.


De bemész az ELTE Angol Tanszékére, a faliújságra kiteszel egy cetlit, hogy magántanár keresel hétvégére, ötven angoltanárjelölt fog felhívni 3 napon belül.


De hogy ki se kelljen tenned a lábad a net elől:

[link]

Rákerestem neked az angoltanárokra is:

[link] /index.php?m=keres&targy=17&megye=1&online=0


Nekem kb. 20 mp volt megtalálni. Neked miért nem sikerült?

2012. okt. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem rég költöztem Pestre.Hidd el,h pár helyen már jelentkeztem is. Neten is találtam hirdetéseket,szórólapokon is és buszmegállókban is,

de vagy nem voltak elég rugalmasak vagy pedig az elképesztően magas árak szabtak határt. Újságokat egyáltalán nem szoktam venni. Azért írtam ki ide a kérdésem,mert nem feltétlenül olyan embert keresek,aki ezzel is foglalkozik,hanem pl akár diák is megfelelt volna,akinek van némi nyelvtudása.

2012. okt. 26. 14:22
 5/11 anonim ***** válasza:

"akár diák is megfelelt volna,akinek van némi nyelvtudása."


- Hát, azért ennyire ne add alá, mert a végén még tök feleslegesen fizetsz ki egy rakást pénzt valakinek, aki jól tud angolul, de tanítani nem tud.


Egyébként mennyi volna az a pénz, amit kifizetnél?

2012. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Olyan 2000 ft/ órára gondoltam.Oké,láttam most is a hirdetésekben vannak annyiért,de multkor mikor nagyon rajta voltam ezen az "angoltanár" témán,vagy az idővel vagy az árral volt probléma.
2012. okt. 26. 14:51
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha nem gond, hogy én meg nem vagyok lűny, lehet, hogy meg tudjuk beszélni. Angoltanárnak tanulók, szóval van némi tudásom arról, hogy kell csinálni ezt.


Ír egy privátot az e-mailcímeddel, és azzal, hol tartasz most. Csodát nem ígérehetek, sok múlik rajtad.

2012. okt. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nézd... senki nem dolgozik ingyen, és kevés pénzért sem sokan. Te sem tartanál olcsón órát, ha drágán is találnál növendéket. A csoportos órák azért olcsóbbak, mert ugyanazt az órát többen fizetik. Ezt meg kell értened, ha nem akarsz csoportba járni, akkor meg kell fizetni a magánóra árát.

A kerületi hirdetési újságokat ingyen szórják a postaládákba. A Pesti Estet a mozikban, Mekikben találod ingyen, minden csütörtökön (néha máskor is, de csüt. jelenik meg, és általában 1-2 nap alatt elfogy), szintén ingyen.

A net meg ott van előtted, továbbra sem értem, hogy mi olyan nehéz a google használatában. Annyit kell beírni, hogy "angol magántanár", és kapsz kb. 180000 találatot. Persze nem lesz mind jó, de bőven válogathatsz.

Ha főiskolás vagy, szerintem ennyi talpraesettség és életrevalóság simán elvárható tőled. Nem tudom, minek tanulsz, de ha diplomát követelő állásban helyezkedsz el, ennél sokkal nagyobb problémákat kell egyedül megoldanod, sokkal rövidebb idő alatt.

2012. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én simán tudnálak, akár ingyen is. Ha érdekel írj nyugodtan privátot.
2012. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok a jövőbeli problémákkal!Nem kioktatást kértem. Attól az összeg amit írtam,nem azt jelenti,h nem fizetnék többet,csak az körüli összegre gondoltam,de az 5000 már sok lenne. Képzeld A googlet tudom használni! Mint már említettem is,azért írtam ki ide a kérdést legfőképp,mert nem konkrétan tanárt kerestem,hanem valakit pl diákot vagy bárkit akinek van nyelvérzéke és szabadidejében ezzel foglalkozna...

Köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 26. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!