Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha valaki apait anyait belead...

Ha valaki apait anyait belead és jó magán tanára van, akkor milyen gyorsan lehet megtanulni angolul?

Figyelt kérdés
Alap és középfokon...
2012. okt. 25. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Alap elég hamar meglehet, 1 év talán. Közép jóval nehezebb, nekem 7 év volt, de nem adtam bele semmit. Az én régi különtanárom szerintem 3 év alatt lezavarná mindkettőt.
2012. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Alapfokra pár hónap alatt el lehet jutni. Persze ehhez önszorgalom is kell sok filmet, BBC, CNN hírcsatornákat nézni, zenét hallgatni esetleg dalszövegfordítás és sok sok beszéd. Ha van érdemes beszerezni egy tematikus szótárt, onnan növelheted a szókincsed. A legjobban akkor fejlődik a beszéded, ha rá vagy kényszerítve, hogy angolul szólalj meg.

Középfok 1-1,5 éven belül elérhető ilyen szorgalommal. Persze ez függ az embertől is, mert van aki könnyebben van aki nehezebben tanul/halad. Meg érdemes néha időt hagyni leülepedni az új dolgoknak.

2012. okt. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
Olvasgasd a GYAK kérdéseket.
2012. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!