Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy vegyem rá magam a nyelvta...

Hogy vegyem rá magam a nyelvtanulásra? Ősszel nyelvvizsgázok.

Figyelt kérdés

Itt a nyár, semmi kedvem tanulni. :( szakmai nyelvvizsgát kellene tennem, de senki nincs a környéken, aki segíteni tudna. Magamtól próbálkoztam, de túl lusa vagyok hozzá.. :,(

hogy ösztönözzem magam???


2009. aug. 4. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Költsd el gondolatban a második nyelvvizsga árát. Álmodozz, mit vennél belőle? :)
2009. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ugyan ebben a helyzetben vagyok én is! ősszel megyek vizsgázni, magamtól készülök és semmi kedvem!

nekem könnyebb, mert tétre megy, komoly tétre!

de engem is gyakran elkap az h nincs kedvem készülni, beosztottam, naponta 5óra! amúgy nemtom veled hogy van, de nekem csak nehéz elkezdeni, utána könnyen belejövök...

sztem te is osztd be, h naponta hány óra, és lehetőleg délelőtt, így a nap többi része a tiéd :)

2009. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló!

Nekem is tétre megy, a diploma a tét.. :S

hasonlóak vagyunk, nekem is csak elkezdeni nehéz, csak ehhez nincs időm (mindig más fointosabb).

Hát, hajrá mindkettőnknek :)

mire mész, mikor, és hova? :)

2009. aug. 5. 11:25
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló!

Téged sem hagylak ki :)

hát igen, lenne mire költeni a pótvizsga díját.. :) elgondolkodtam a dolgon, meg azon is mit fognak szólni egyesek ha megbukom, ezért úgy döntöttem, mostmár tényleg nekiállok :)

köszi

ha sikerül a vizsga, a pótdíjra szánt összegből meglepem magam valamivel :)

2009. aug. 5. 15:17
 5/6 anonim válasza:
Én is szintén ősszel, októberben megyek szakmai nyelvvizsgára. Gondolj arra, hogy mi a tét, a diplomád(!). Szerintem elég ösztőnzően tud hatni:) Főleg ha belegondolsz milyen sokba kerül manapság egy nyelvvizsga.
2009. aug. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igzad van! Változtatni kell a hozzáállásomon..
2009. aug. 5. 19:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!