Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tanácsokat szeretnék kérni,...

Tanácsokat szeretnék kérni, hogy Budapesten belül Angol B2es szintű komplex nyelvvizsgát hol a legkönnyebb letenni?

Figyelt kérdés

:DD tudom sehol se könnyű annak aki nemtud xD csak érdekelne h pl az eltés nyelvvizsgák milyenek, és h pl hol nehezebb az írásbeli mint a szóbeli..mert hallottam h vhol eltérések vannak..

bocsi a tájékozatlanságért :S

L



2012. szept. 28. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Origo! Kétnyelvű, használhatsz szótárat, a laborkérdésekre magyarul kell válaszolni, a szóbelin a vizsgáztatóval beszélgetsz, a képleírások nagyon egyszerűek. Akinek csak a diplomához vagy felvételihez kell, a legjobb választás. Szerintem.
2012. szept. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az Euro vagy a Telc, igazából attól is függ, hogy mik az erősségeid. Minden nyelvvizsga honlapján vannak vizsgafeladatok, érdemes megnézned ezeket, és látod, hogy melyik fekszik neked a legjobban.
2012. szept. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítségeteket
2012. szept. 29. 18:44
 4/7 amarill ***** válasza:
Igen Az jó dolog ha lehet használni szótárat
2013. febr. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 amarill ***** válasza:

Az sem rossz, ha a "labor"kérdésekre magyarul kell

(lehet)válaszolni

2013. febr. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ORIGO!
2013. febr. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mar levizsgaztam halisten elsore meglett a rigo utcai :)
2013. febr. 10. 00:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!