Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok angol tanulással...

Tudnátok angol tanulással kapcsolatos tippeket adni?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok amiket itthon is tudok hasznosítani. Most kezdtem el a gimnáziumot és ehhez mérve szeretnék tanácsokat kérni :D
2012. szept. 26. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem sztem sokat segített, hogy elkezdtem angol nyelvű japán képregényeket(=manga) olvasni; illetve kisebb terjedelmű angol nyelvű könyveket (anno a sulinkban árultak ilyet különböző szinteken:alap,közép,felső); esetleg ha sorozatot vagy filmet nézel neten, akkor angol felirattal és/vagy szinkronnal.

Meg még mindig sokszor van úgy h nem tudok elaludni vagy vhol sokat kell várnom vagy épp utazok stb. akkor egy kedvenc filmemet vagy könyvemet megpróbál röviden angolul összefoglalva elmondani magamnak. Ez lehet hülyén hangzik, de sztem jó :D

2012. szept. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ szerintem beruházok egy angol könyvre :D
2012. szept. 27. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!