Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék véleményeket a...

Szeretnék véleményeket a Profi nyelviskoláról, Szeged. Ki mit hallott róla?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Én középfok-felkészítő németre jártam oda, jó néhány évvel ezelőtt. Nem volt valami jó. A tanár nagyon flegma volt. Sokan voltunk egy csoportban és mindenkinek más ment jobban, nagy volt az összevisszaság. Nem ajánlom, bár lehet, hogy változott azóta a dolog.
2012. szept. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A profi profilra gondolsz?

Én pont oda járok most angolra^^

Előtte még nem jártam máshova nyelvsuliba, így nincs összehasonlítási alapom..de szerintem jó az iskola, a tanárnő aranyos, meg felkészült.

A csoportban kb 6-8an szoktunk lenni, változó, páran már "lemorzsolódtak" azóta, hogy elkezdtük a a tanfolyamot, ami amúgy 3 és fél hónap.

2012. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is oda jártam, és nekem nagyon bejött. 1 év alatt a 0-ról középfokú nyelvtudásra tettem szert, meg is lett a nyelvvizsga egyből. A tanárnő aranyos volt és felkészült. Az elején még mi is 12-en voltunk (ennyi a max. engedélyezett létszám, és ki is használják:S), de hamar lemorzsolódtunk 7-8 főre.
2013. ápr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!