Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tanulhatnék meg bolgárul?

Hol tanulhatnék meg bolgárul?

Figyelt kérdés
Idén másodszor voltam Bulgáriában és nagyon megtetszett a nyelv meg a kultúra, ezért úgy döntöttem, megtanulok bolgárul. Budapesten, lehetőleg a XXII. kerülethez közel keresnék tanfolyamot vagy tanárt, nem túl drágán. Később, munkavállalásnál mennyire jelent előnyt a bolgár nyelvismeret?
2009. júl. 29. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, remélem nem kedvtelenítelek el, de szerintem semennyire. A bolgár nem is annyira keresett nyelv, persze ha szeretnéd akkor tanuld. Egyetemre készülsz esetleg? mert ott pl van bolgár szak. Van egy bnőm aki bolgár-angol szakon végzett , de nem tudom tanít-e , és ő a XI. kerületben lakik, ha gondolod megkérdezhetem tőle
2009. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de egyetemen inkább informatikát szeretnék tanulni, a nyelv szakok annyira nem érdekelnek, inkább egy nyelvtanfolyamra mennék el. De ha megkérdeznéd, hogy tud-e valahol ilyet, azt megköszönném.
2009. júl. 29. 21:46
 3/5 anonim válasza:

Én majdnem három éve élek Bulgáriában (családdal), megtanultam a nyelvet és tök jóó:D:))

13 éves lány.

2010. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

ÉN bolgár vagyok és nekünk fenttartott iskolába járok a VI.ker-ben.

És hogy kijavítsam az -azt hiszem- előttem szólót, igenis keresik a boglár nyelvtudást. Nekem hihetsz. Van egy hétvégi iskola is: [link]


de ha gondolod én is segíthetek valamit :)

2010. aug. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én ismerem azt a sulit.:P Be is akartak íratni oda, de nekünk pénz kidobás lett volna, mivel ide kiköltöztünk és mivel itt bolgárul beszélnek... :DD egyébként nem könnyű a nemek miatt, de mégis az.xDD egyébként szívesen segítek. meg az előző is írta. :)


utolsó előtti vagyok.

2010. aug. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!