Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek belevágjak angol...

Szerintetek belevágjak angol üzleti kommunikációba?

Figyelt kérdés
Szóval nem erősségem az angol nyelv, elméletet bármikor/bárhogyan megtanulok, csak a rögtönzéssel vannak problémáim. Próbálkoztam általános B2-es nyelvvizsgával, de pár pont híján nem lett meg. Most leszek első éves egyetemista, nyelvvizsga mindenképp kelleni fog a diplomához, de az órarendem és helyhiány miatt csak ezt tudom felvenni, mert felejteni sem akarok és így jobb lenne a késztetés a tanulásra, amivel tényleg nem lenne baj mert szorgalmas vagyok, de egyben félek is tőle, hogy megtudom-e csinálni. :/
2012. szept. 8. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
nálunk is lehet idegennyelven tárgyakat felvenni. Tárgytól függően változik a követelmény is. Én annó 1. félévben németül vettem fel az üzkommot, a nő kb. majdnem mindig magyarul beszélt a gyakorlaton... Az nagyon nem volt egy nagy durranás. Viszont volt egy szakmáhozkapcsolódó válaszható tárgy, amit szintén németül vettem fel, na az pl. kemény volt, volt követelmény rendesen, de középfokű nlyevtudással azt is meg lehetett csinálni. Volt nálunk két lány, akik biztos nem voltak még középfokon sem, nekik is meglett. Nem ötössel nyilván, de meglett. Az ilyen tárgyaknál -már amelyiket komolyan veszik- tényleg a nyelvfejlesztés a cél, nem nyelvzsenik mennek oda. Milyen suliba jársz egyébként, Még az is lehet, h egy helyen tanulunk :D
2012. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
NKE-KTK :D
2012. okt. 1. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!