Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok egy jó angol oktató...

Tudnátok egy jó angol oktató szoftver kezdőknek?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a 9.ket és nekem szükséges lett az angol tanulás,németet választottam,de van egy olyan órám ami általános szakmai nyelv,németre jelentkeztem,de azon az órán angolt kell tanulnom és abba szakmába 8an vagyunk és 6an németet tanulnak 2en meg angolt,meg kell az angol is a szakmai vizsgám bár csak (egy kis részhez),de a tanár azt találta ki,hogy menjünk át angolra mert úgy könnyeb lenne,de mindegy így jártam:( így nem tudok semmit angolul kéne egy jó szoftver amin tudnék valamit tanulni németből általánosba dicséretes voltam 5.től! így most elégé megszívattak,remélem tudtok egy jó szoftvert

2012. szept. 6. 16:12
 1/4 anonim válasza:
Van egy gyerekeknek, az a címe ManóNémet ill. ManóAngol. Az alap nyelvtant meg az alap szavakat megtanítja.
2012. szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/playlist?list=PL0A0C8CFFE9712B76&feat..


English For you


Relaxa angol villám


Az első kettő youtubeon is fent van.

2012. szept. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tell me more ez progi

face 2 face ez is olyami

follow me - régi bbc nyelvtanító tv cucc

2012. szept. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
és még kreatív angol
2012. szept. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!