Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy lehet egy tanult nyelvet...

Hogy lehet egy tanult nyelvet ismételni és tanulni?

Figyelt kérdés

Jó lenne valamilyen tematika szerint haladni, de nem bírom,mert van amelyik részt tudom, másikat meg nem.

Unalmas olyat látni, amit majdnem tudok, így hamar leteszem és megunom a leckéket.

Közben nekiálltam új nyelvet tanulni, azzal semmi gond, de a többivel is foglalkozni kellene újra.


2012. szept. 3. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Melyik az a nyelv, amit szinten akarsz tartani (és milyen szinten vagy belőle), ill. melyik az új nyelv?


Nem tudnád a szinten tartandó nyelven tanulni az új nyelvet?

2012. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legjobb, ha olvasol, TV-t nézel, stb féle módon használod. Akkor nem valószínű, hogy elfejeted, ha igen és látod, hogy valamilyen nyelvtan nem megy, akkor arra (valószínűleg) külön rákereshetsz.


Persze nem mindegy milyen nyelv is milyen szinten vagy belőle (illetve, hogy tudsz-e angolul elég jól, hogy angol forrásokat elolvas, mert ugye interneten a legtöbb minden angolul van).

2012. szept. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"Nem tudnád a szinten tartandó nyelven tanulni az új nyelvet?"


Ez mit akar jelenteni??


Német és angol, amit évek óta nem használtam és újra elő kellene vennem, de sok minden rémlik, van amit soha nem tudtam. Az angolom jobb, ha minden tudnék, amit eddig, akkor középszinten lennék, ez kopott meg.

Német pedig behatárolhatatlan...alap és közép közt valahol talán.

2012. szept. 3. 23:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!