Holland tanfolyam?

Figyelt kérdés
Keresgéltem interneten egész sokat, de nem igazán találtam olyan nyelviskolát, ahol intenzíven lehet tanulni hollandul. Tudtok ilyet? Vagy esetleg jó nyelvkönyveket, amiből meg lehetne tanulni hollandul? Előre is köszi
2012. szept. 2. 18:22
 1/2 webnyelv ***** válasza:

Sándor Anna nyelvkönyve egész jó. Nem mondanám, hogy túl jól meg lehet belőle tanulni, de kezdésnek jó, végülis a nyelvtan lényegét elmagyarázza.

Egyetemeken kötelező a nyelvvizsga a diplomához, ott is oktatnak külön nyelveket. Régebben volt holland oktatás is. Hogy még most is van-e, és hogy külsős becsatlakozhat-e, nem tudom.

2012. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A diplomásat tudom, van már nyelvvizsgám, továbbtanuláshoz kellenek még a plusz pontok, azért kell tanulnom még egy nyelvet, de köszi, utána nézek ennek a könyvnek :)
2012. szept. 2. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!