Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek így megtanulhatok...

Szerintetek így megtanulhatok egy év alatt angolul?

Figyelt kérdés
A facebook-mat átállítottam angol nyelvre, az egyik barátnőmhöz járok heti 3x angolt tanulni, angolokkal beszélgetek, angolul nézek filmeket angol felirattal. Ha van még ötleteket szívesen fogadom. Köszi a válaszokat! 20/L
2012. aug. 29. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értesz az alatt, hogy "megtanulni angolul". Természetesen lesz fejlődés, de kérdés, de mit is képzelsz el.
2012. aug. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!


Azt értem alatt, hogy 1 év alatt szeretnék felkészülni a nyelvvizsgára. Ugyan 8 évig tanultam angolt de mégsem tudok sok mindent. Ezért elkezdtem az elejéről tanulni.

2012. aug. 29. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, azért ez nem mindegy, és legkevésbé sem elhanyagolható info. Azért 8 év alatt biztosan ragadt rád valami ,és az a kérdés mennyi. Ha van egy jó alap, ez az egy év elég lehet egy középfokúhoz. Ha nulláról kezdenél, akkor aligha.
2012. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

8 év alatt azért elég sok minden szóbajött, az biztos. Sajnos az iskolákban elég rossz a nyelvtanítás, legfőképp a magas létszám miatt. De a nyelvtant gondolom végigvettétek már, akkor csak beszélgetni kell, hallgatni, írni.

Jó, amiket írtál, esetleg lépj be levelezőtárskeresőbe. Van a neten elég, csak óvatosan, mert sok a perverz.

Én spanyolul most így tanulok, sokan vannak, akik hajlandóak segíteni, teljesen ingyen és bérmentve, és anyanyelven.

[link]

2012. aug. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!