Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nincs valakinek kidolgozott...

Nincs valakinek kidolgozott német 'Schülerjob' tétele?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne..
2012. aug. 19. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért nem írod meg magad?

Gondold át, hogy mit írnál magyarul (ha esetleg voltál diákmunkán, azt is beleveheted), és fordítsd le németre.

Így sokkal jobban megmarad benned, és nem kell magolnod.

2012. aug. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én magam írtam a tételeim, de itt megakadtam.. nem tudom, hogy mit írjak bele.. és az a baj, hogy még nem voltam diákmunkán, szóval így azt sem tudom beleírni.

csak elképzeléseim vannak, hogy mit írnék bele, de nem igazán tudom, hogyan kellene kinéznie..

2012. aug. 19. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Én átküldöm, ha gondolod. :)
2012. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg lelkiismeretesen akarod kidolgozni, akkor először nézz utána a témának, tele van vele az internet, mind magyar, mind német nyelven.

Ezután lesz egy kis rálátásod a dologra, és ezáltal tudsz csak saját véleményt alkotni.

Tudom, talán könnyebb másvalaki tételét bemagolni, azonban nem utolsó szempont az sem, hogy amit te gondolsz, azt tudd elmondani, és nem egy sablonszöveget.

2012. aug. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!