Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik angol gazdasági nyelvvi...

Melyik angol gazdasági nyelvvizsgát válasszam?

Figyelt kérdés

A zöld út kizárva, mert azt nem fogadják el.

Az a lényeg, hogy minél könnyebben megadják, szerintetek melyiket érdemes választani középfokon?


2012. jún. 25. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én most voltam a BGF nyelvvizsgáján és 90%-ra sikerült. Nem mondom, hogy nagyon könnyű volt, de nehéznek se mondanám, persze nem tudom milyen szinten vagy. Viszont én rosszabbra számítottam mint 90%, nem éreztem ennyire jónak az írásbelimet, szóval valószínűleg jószívűen pontoznak. A szóbeli meg egyszerű ha tudsz rizsázni.
2012. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És az üzletin voltál, középfokon?

Igazából most olyan alap, és középfok között vagyok az általános dolgokat nagyon jól megértem meg a nyelvtan jól megy, az üzleti-gazdasági szavakat most kezdem tanulni, hát remélem elég időm lesz rá. És melyik könyvből tanultál rá, azt még áruld el légyszi főként a szóbeli részre?! :) Köszi!

2012. jún. 26. 13:40
 3/3 anonim ***** válasza:

EuroPro se nehéz, jól be lehet gyakorolni a típusfeladatokat.

Ha kereskedelmit is elfogadnak, akkor Kitex, annál nincs könnyebb ;)

2012. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!