Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi penzt ajanljak? Bovebbe...

Mennyi penzt ajanljak? Bovebben lent.

Figyelt kérdés

Arrol van szo, hogy szeptemberben kezdem az egyetemet a fovarosban (videki vagyok - ELTE-BTK-s leszek), es arra gondoltam, megkerek egy francia szakos hallgatot, hogy segitsen felkeszulni a kozepfoku nyelvvizsgamra. 1 evet francia nyelvteruleten eltem/elek, most megyek majd haza. Nem okoz gondot megerteni masokat, vagy magam masokkal, de nem megy olyan gordulekenyen a dolog, es attol tartok, a kifejezeseim sem olyan valasztekosak, mint ahogy azt a nyelvvizsgan elvarjak. Egy szo mint szaz, nem megtanitani kene nekem a nyelvet, csak segiteni finomitani rajta, illetve a levelformat megtanitani. Azert gondoltam egy egyetemistara, mert nagyon nincs penzem, es nem tudok egy draga tanart kifizetni. Igy tervezek feladni egy hirdetest, de nem tudom, mekkora arat jeloljek meg? Vagy ha rakerdeznek, hogy megis mennyi az a "nem tul sok"?


Szerintetek mennyit mondjak?


(Ugyanitt olcso nyelvtanar kerestetik :D)


2009. júl. 7. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell neked hirdetést feladnod,veszel egy aprót, vagy felmész a netre és számtalan hirdetést találsz arról ,h mások szívesen tanítanának téged. Ott összeg is van. Egyébként nagyjából olyan 1500-2000Ft között lesz a dolog óránként.
2009. júl. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ennyiert mar szaktanart is talalok, mint mondtam, nekem a normal aron alul kellene valaki, ezert keresek egyetemistat.
2009. júl. 7. 13:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Szaktanárt ennyiért nem találsz.Örülj ha ennyiből megúszod.Egy fő állású tanár-pláne aki a magánóráiból él-akár 5 ezret is elkérhet óránként.
2009. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nagy mazlim van (lenne), mert van 1100 Ft-ert szaktanar, de nekem ez is sok.
2009. júl. 7. 14:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz aki 500 meg 800 forintért vállalja nem érdemes menni, mert azok általában vagy most kezdték az egyetemet az adott nyelven vagy van egy középfokjuk és úgy érzik ,h középfokig fel is tudnak téged készíteni. Szaktanár Pesten 1100 Ft-ért elég érdekes sztm ,de egy próbát persze megér.
2009. júl. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem problema, ha nem profi a nyelvbol, mert mint mondtam, lenyegeben en mar beszelem a franciat, csak kell valaki, akivel a beszedfordulatokat betanulom, illetve megosztja velem a levelforma titkat. Ezt szerintem az is meg tudja csinalni, akinek csak kozepfokuja van, foleg, ha francia szakra jar, hisz valoszinuleg akkor erdekli a nyelv.
2009. júl. 8. 10:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!