Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A 90%-os német középszintű...

A 90%-os német középszintű érettségi jónak számít?

Figyelt kérdés
Persze,tudom,hogy 80%-tól ötös, de én most arra lennék kíváncsi,hogy átlagban mennyire jó a 90%-om,ti elégedettek lennétek vele?
2012. jún. 16. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
perfekt deutsch! :)
2012. jún. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem elégedettem volna meg vele, de mondjuk én most készülök felsőfokra, tehát egy ilyennek triviálisnak kéne/kellett lennie nekem, de ettől függetlenül szerintem jó eredmény (persze attól függ kinek). Nem über teljesítés, de egy rendes, szép eredmény.
2012. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem szép eredmény, főleg hogy szóbelivel még javíthatsz rajta
2012. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó teljesítmény, de persze van ennél jobb is.. (emelt szint)

Ha azt nézed, hogy a középszintű érettségi kb. az alapfokkal egyenlő, tudás alapján nem nagy valami. Ha ilyen eredményt értél volna el emelt szinten, az már egy erős középfokú tudás, haladó szint lenne. Azzal már 'kezdeni' is lehet valamit.

Jó, ezzel a tudással sem adnak el külföldön, de ha ott akarnál élni, munkát vállalni vagy csak szimplán belevágni a nagyvilágnak, bőven lenne mit tanulni hozzá.

Ha középiskolában folyamatosan 4-5 tanuló voltál németből, akkor megfelelően teljesítetted az érettségit, ha gyengébb voltál belőle, akkor értelemszerűen ügyes voltál. :)

Csak így tovább, adjon pozitív megerősítést a továbbiakhoz ez az eredmény! :)

2012. jún. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
9.-ben előrehozottan csináltam. 4.-ben fogok emeltezni. :)
2012. jún. 17. 11:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor jól haladsz, csak így tovább! :)

(utolsó voltam)

2012. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!