Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ingyenes angolórákról, amit...

Ingyenes angolórákról, amit misszióban tartanak, mi a véleményetek? Valaki tud írni tapasztalatot?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne. és hol van ilyen???
2012. jún. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Itt bővebb infó és a helyszínek, ahol működik az oktatás.

Én arra vagyok kíváncsi, vajon megéri-e járni rá?Mit és hogyan tanítanak?Azt tudom, hogy amerikai angol, az nem lényeg, nekem jó az is,de ha valami hittérítő szöveget mondanak esetleg angolul , akkor abból nem sokat okulnék, szóval, ezért is kíváncsiskodom, hátha valaki van itt, aki jár ilyenre?



[link]

2012. jún. 8. 10:25
 3/9 anonim ***** válasza:

én egyszer voltam tavaly nyáron, de soha többet ilyet.

nem tudom, hogy milyen szinten vagy angolból, én 12 éve tanulom, és ilyen haladócsoportba mentem. de egyszerűen olyan alacsony volt a színvonal, leginkább idős nénik és bácsik voltak, akik akkor kezdtek el angolt tanulni, a 'tanár' abszolút nem értett hozzá (olyan alapszavakat nem tudott hogy csak úgy pislogtam), nincsen rendes tananyag hanem így random mondott egy pár szót a feltételes módról, aztán a kérdőszavakról, aztán a melléknév fokozásról (hozzáteszem még a nyelvtani szabályokat is rosszul magyarázta el..) aztán persze háromnegyed óra után rátért a vallásra, itt már végig magyarul beszélt, mindenkinek beszélnie kellett a vallási orientációjáról, megpróbáltak megtéríteni, aztán közösen imádkoznunk kellett, mikor volt 5 perc szünet, csak úgy menekültem el.én senkinek sem ajánlom.

2012. jún. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nagyon kéne a nyelvtudás,viszont most nincs keret nyelvtanulásra és felénk egyetlen intézmény sem hirdet mostanság alapfokú angol tanfolyamot.

Lányom már nagyon jól beszél angol alapfokon, lehet, hogy többre mennék, ha ő tanítana?Vállalná szívesen.Csak gondoltam csoportban könnyebb lenne és gyorsabb.

2012. jún. 8. 11:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Volt már szó erről ezen a fórumon, de most hirtelen csak azt találom.

Én inkább dicséreteket olvastam, próbálj meg te is rákeresni.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelvt..

2012. jún. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Merre lakol? Skype? Szükség esetén tudok segíteni.


egy angoltanár

2012. jún. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5-ös megnézem.Hát, megoszlanak kissé a vélemények.Persze mindez attól is függhet, kik tartják.Lehet, egyik városba jó oktató jut, másikba kevésbé jó...
2012. jún. 8. 11:32
 8/9 A kérdező kommentje:
Békéscsabai vagyok.Nálam nincs skype sajnos.
2012. jún. 8. 11:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Skype fiók pillanatok alatt létrehozható. :)
2012. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!