Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol levelezőtársat keresnék!...

Angol levelezőtársat keresnék! Valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem vagyok jó angolból, ezért pár hete elhatároztam, hogy ráfekszem a nyelvtanulásra, hogy egy középfokú nyelvvizsgát megcsináljak 1 éven belül!Eddig lusta voltam, de most ezerrel tanulok, igyekszem behozni a lemaradást!Ezért szeretnék levelezni angolul, ha valaki úgy gondolja lenne kedve, türelme, akkor írjon bátran.


(Már voltam fent interpals.net-en, de nem jött be mert egy idő után abbamarad a válaszadás, érdeklődés az egész iránt és nem az én részemről)


22/L

E-mail:kissa2020@freemail.hu



#angol #gyakorlás #levelezőtárs #középfokú nyelvvizsgára készülés
2012. jún. 3. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Érdeklődnék hogy áll-e még az ajánlat.

Valójában én is hasonló cipőben járok mint te tanultam már régebben angolt csak hát nem a legjobb tanárt fogtam ki és a végén már nem érdekelt az egész...és most saját magam miatt szeretnék én is megtanulni végre rendesen angolul.Jó lenne valakivel levelezgetni esetleg közösen is átnézhetnék feladatokat...stb.

Én is próbáltam az interpals-t és hát én is hasonlóképpen jártam mint te egy darabig ment az oda-vissza levelezgetés de aztán megszakadt.

Ha gondolod írj!

23/L

2012. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!