Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Május 26. -án milyen témáról...

Május 26. -án milyen témáról kellett írni TELC nyelvvizsgán?

Figyelt kérdés
Mi volt a tartalma?

2012. máj. 26. 13:33
 1/4 English ***** válasza:
Kettő közül lehetett választani: "A letter asking more information", annak a témáját nem tudom,mert én a másikat választottam, ami az volt, hogy a kollégád 50. szülinapját ünnepli, amire téged is meghív, de te nem tudsz elmenni. Továbbá azt is kéri, hogy ajándékot ne vigyenek neki, hanem inkább adományozzanak az SOS Gyermekfalunak. Le kellett írni a kifogást, hogy miért nem mégy, hogy mit gondosz a buli tervéről (viccmesélés stb.), és, hogy te hogy segítesz a rászorultakon. Nagyjából ilyesmi volt.
2012. máj. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egyik barátomat is kérdeztem és az nagy hiba hogyha ugy irta hogy ő akar venni neki ajándékot ami reméli hogy majd tetszik de ezenfelül szeretne ajándékozni?
2012. máj. 26. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:
ez az ajándékozós ez baráti levél volt?
2012. máj. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 English ***** válasza:

Baráti levél volt.

Kérdező: Szerintem nem baj, mert végülis a témáról írt.

2012. máj. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!