Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Csekély angol tudásomat hogy...

Takacsek kérdése:

Csekély angol tudásomat hogy tudnám behozni egy hónap alatt? LENT

Figyelt kérdés
1 hónap mulva lesz vizsgám angolból. Első éves szakács tanulo vagyok és nagyon keveset tudok angolból. Igazából 7. osztály óta nem volt angol órám. Na annyit kérdeznék hogy vannak e olyan oldalak amiken lehet angolt tanulni? Ha igen akkor mi a honlap címe? Legjobban a recepteket kellene tudnom angolul. és behozható ennyi idő alatt ez a lemaradás?
2012. máj. 20. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek veled: egy hónap alatt nem fogsz megtanulni angolul. Nem tudom pontosan milyen tudásod van, de azok alapján, hogy 7-es korodban angoloztál utoljára megsaccolom, hogy nem több egy alapfoknál. Ellenben nem érdemes csüggedni és otthon szomorkodni, hogy jaj nem tudunk angolul. Egy hónap alatt is sokat lehet tenni, még ha nem is lesz olyan tudásod mint amilyet szeretnél. Én a nyelvipercek.hu-t tudom ajánlani meleg szívvel. Bár fizetős (mondjuk egyáltalán nem drága) mégis azt tudom mondani, hogy a nyelvtant 100 %-ban jól elmondja, vannak feladatok is, hogy begyakorold. Illetőleg az 1000 kérdés 1000 válasz c. kötettől láttam egy olyat, hogy gasztronómiai kiadás vagy mi, nézz utána és azt szerezd be! Nekem a sima változata van meg, és tökéletes szókincshez, szóbeli készségek fejlesztéséhez. De hangsúlyozom, 1 hónap alatt nem fogsz csodát tenni, csak csiszolni lehet a tudást.
2012. máj. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na ez az:

[link]

2012. máj. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!