Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire nehéz egy német...

Mennyire nehéz egy német alapfokú nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet nehéz. Viszont kitörölheti vele az ember a hátsóját:) Szerintem felesleges... Keress a neten német alapfokú nyelvvizsga feladatokat, azokból meglátod,hogy kb. milyen erősségű.
2009. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire...De valóban nem mész vele semmire..Nekem középfokúm van de az se ér sokat..
2009. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem nehéz, nekünk 9.-ben kellett letenni, csak úgy mehettél 10.-be ha megvan. Mindenki letette, az is, aki csak 1 éve tanult németet, és 2esre állt. 4esre lerakta mindenki az évfolyamban, de nálunk előtte ugyanolyan fajta feladatokat gyakoroltattak.
2009. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

De amugy miért nem ér semmit?

2009. jún. 22. 14:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem ér semmit, mert az alapfok kb. annyi tudás, hogy ha valaki nagyon szorgosan csinál feladatokat, szótárazik, ilyesmik, 2-3 hónap alatt felkészül (anya barátnője tanár nélkül megcsinálta). Én mondjuk 3 év német után tettem le, de emlékszem, akkor sem volt nagy szám. Meg ha jól tudom, a pontokba nem is számít bele.
2009. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jó,de most már azt mondják hogy sokkal nehezebb,mint régebben,és minden évben nehezebb lesz egy kicsit,és már nemcsak bemutatkozás meg ilyenek vannak,hanem beszédhallgatás,meg ilyenek...

Am. köszi a válaszokat!

2009. júl. 15. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!