Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 1 év alatt mennyire lehet...

1 év alatt mennyire lehet angolul megtanulni?

Figyelt kérdés
Angol nyelvterületen, valószínűleg magyar nem lesz a társaságomban, középfokú nyelvvizsgával(63% szóbeli, 89% írásbeli), hasonló korú külföldi (nem csak angol) fiatalokkal körülvéve, kolesz féle elhelyezésben. De dolgozni fogunk.
2012. ápr. 17. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
tehetségtől függ , de szorgossággal anyanyelv
2012. ápr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

erre tényleg nincs jobb válasz, mint "amennyire akarsz és amennyire akarsz"

ha olyan a tehetség, akár középfokú is lehet, de ha olyan, akkor a semmivel egyenlő is lehet

2012. ápr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tehetségtől függ, meg szorgalmtól is (mennyire szólalsz meg), de én négy év hézagos francia tanulás után (középfokhoz is kevés lett volna és mellesleg csak középiskolában tanultam, ez meg egyetem után volt), bekerültem egy francia-magyar vállalathoz és a francia közegben mozogva ragadt rám a nyelv. másfél év után befigyelt a felsőfok. Pedig én csak a munkában hallottam, otthon a magyar, vagy inkább az angol ment (mert a feleségem nem magyar). Tapasztalataim szerint minden nyelvkönyvnél többet ér egy ilyen idegennyelvű közeg.
2012. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
.
2013. nov. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!