Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyev vizsgázni szeretnék....

Nyev vizsgázni szeretnék. Magántanár, vagy tanfolyam?

Figyelt kérdés

Azt mondja egyik ismerősöm,, hogy tanfolyam, mert tudok másoktól is tanulni, együtt vagyunk ott. Mások meg azt mndják, ne a tanfolyam nem jó, mert csak lehúznak a többiek, mindenképp magántanár...


Középfokon szeretnék.

Már annyi van, hogy nem vagyok full kezdő, van érettségim a nyelvből.


Most tényleg full kezdőkhöz raknak be tanfolyamon?



2012. ápr. 15. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed magántanárra, akkor azt. Ha nincs, akkor tanfolyam, előtte íratnak szintfelmérőt és a megfelelő csoportba tesznek be.
2012. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod fizetni a magán tanárt, akkor egyértelműen azt válaszd. A te tempódban haladtok, azt tanultok amire neked szükséged van. A tanfolyammal sincs gond, de ott különböző képességű diákok lesznek, így könnyen elképzelhető, hogy egy gyengébb miatt, majd rostokoltok egy olyan résznél, amit te nagyon jól tudsz, vagy épp olyan részt nem vesztek, ami neked kéne.
2012. ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mind kettőnek vannak előnyei és hátrányai, de én inkább a magántanárt javasolom, esetleg valami olyan formában, hogy barátokkal, max 2-3 főig.

Így biztos a te/ti tempótokkal fogtok tudni haladni.

2012. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanárként (aki magán és iskolában is tanít) szmeély szerint a magánt javaslom. Nem azért, mert nekem jobban megéri (kevesebb a meló egy csoporttal és a bérem is szépen megkapom), hanem azért, mert a TE saját tempódban haladhatsz, akkor álltok meg gykaorolni, amikor neked arra szükséged van, és csalóka a nyelviskolába befizetett óradíj is, mert igaz, hogy alacsonyabb az ár, de oszlik az idő is annyi felé, ahányan a csoportban vagytok. Egy 45 perces óra lehet, hogy jól hangzik pl. 800.-ért, de azért ha vagytok 10-en, akkor kevesebb, mint 5 perc tisztán a tiéd! Akkor 5 percért már mégsem néz ki olyan jól, nem? Én a magánt javaslom! (Arról nem is beszélve, hogy ha nem tudsz elmenni egy órára valamilyen oknál fogva, nem maradsz le a csoporttól).
2012. ápr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző válaszolóval. Teljesen igaz amit irt.

A csoportos oktatások olcsóbbak de nem biztos hogy megéri szerintem válassz egy magántanárt(lehetőleg ne a legdrágábbat mert nem biztos hogy többet tud mint egy átlagos). Egy francia tanár (1500-ért vállalok órákat)

2012. máj. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!