Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretném megtanulni a cigány...

Szeretném megtanulni a cigány nyelvet, de nincs tanfolyamokra se időm, se pénzem. Hogyan tudom itthon megtanulni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Költözz be a helyi cigánytelepre! Vagy szerezz cigány barátnőt és kérd meg, hogy tanítson...
2012. ápr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

tudsz venni cigány- magyar szótárt, de van ilyen az interneten is google a barátod!!!

Vannak fent online társalgási mondatok is. Alapszinten simán meg lehet tanulni internetről, ha nem is tökéletesen:) (nehéz a nyelvtan, főleg a névelők a ragozások)

2012. ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sétálj végig a VIII. kerületben a Diószeghy vagy a Tavaszmező utcán. Ha a következő sarokig életben maradsz, már nyert ügyed van: visszafelé ballagva már memorizálhatod is az alapszókincs legalább felét (lásd: indulatszavak, szidalmak). Szomorú, de így van. Milyen szép is lenne: venni egy szótárat, megismerkedni egy anyanyelvi beszélővel, összebarátkozni, hitelesen tanulni..Utópia.
2012. ápr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

érdekes , hogy nekem mégis sikerül...

(második válaszoló vagyok...)

nem utópia

2012. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mond már meg mi a sz.arért akarsz cigányul tanulni...

Remélem tudod,hogy az életben nem fogsz vele semmire sem menni

Állásinterjún meglátják az önéletrajzodba leesnek a székről a röhögéstől,aztán dobják a kukába

Vagy ha azt hiszed könnyen szerezhetsz vele nyelvvizsgát tévedsz...semmivel sem könnyebb mint az angol vagy a német

2012. ápr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jó kis cigányos beszólás:"hogy a rák egye ki a torkotokat,csaje,more"
2012. ápr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!