Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miket nézzek át ECL angol B2...

Miket nézzek át ECL angol B2 nyelvvizsga előtt?

Figyelt kérdés
Nemsokára nyelvvizsgázom, sajnos jól bele választottam, úgy hallottam hogy az ECL elég nehéz és szigorú. Tanfolyamra nem tudok járni mert az anyagi helyzetem és az időm nem engedi, de a középfokú angol érettségim 94%-os lett, és elég jól beszélek angolul, úgyhogy ennyi előnyöm van. Szerintetek ilyen tudással sikerülni fog? Hány százaléktól van meg a vizsga, és miket érdemes gyakorolni?
2012. ápr. 13. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj fel az ECL oldalára, ott csináld meg a próbafeladatokat, meg ahhoz hasonlókat keress a neten. Szerintem egyáltalán nem volt nehéz, nekem összességében 84% lett, az érettségim 96. Mondjuk ez nagy lutri, hallottam én már olyat, hogy szeptemberben rohadt egyszerű volt, novemberben meg nehéz. Amúgy inkább párosítós, kiegészítős, önállóan válaszolós, képleírós feladatokat csinálj, nyelvtan úgysincs.
2012. ápr. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, csináltam egyet és hat hibám lett összesen, remélem élesben is így megy majd :) A szóbeli milyen?
2012. ápr. 16. 11:18
 3/3 anonim ***** válasza:

én is most megyek 21-én ecl b2 angolra.

igazából nálunk a tanár azt mondta (mivel csináltunk érettségit) hogy aki eléri az erős ötös szintet annak van esélye középfokú nyelvvizsgán is

de persze nem garantáltan mert lehet nagyon nehéz a vizsga is az angol középszintű érettségi meg nem nagy viszonyítási alap mert elég könnyű

meg az emelt érettségire mondják hogy az a középfokú nyelvvizsga szintje mert ott ha elérsz 60 %-ot kapsz is nyelvvizsgát.

sok sikert :)

2012. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!