Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szombaton megyek TELC B2-re...

Szombaton megyek TELC B2-re nemetbol. Rettegek tole, hogy nyugodhatnek meg?

Figyelt kérdés

Felek,hogy keveset tudok,hisz az egyik legjobb nemetes osztalytarsam marciusban "csak" 65%-ra vizsgazott,es ugye 60-tol sikeres...

A Start es Unterwegs Neu A es B konyvekbol tanulok,a netes probavizsgam 60% feletti lett.


Koszi a tippeket :)


2012. ápr. 9. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Lazíts:) Figyelj, én jelentkeztem 21-ére ECL-re. Viszont. Ősszel írtam egy 83%-os érettségit, azóta le sem tojtam a nyelvet. Sőt, már arra az érettségire is csak annyit készültem, hogy elolvastam egy tinikönyvet, meg megoldottam egy-két régebbi érettségit. És talán valahogy így is átmentem volna. De mivel én most érettségizem, így egyáltalán nem volt időm tanulni, elhalasztom júniusra. Mondjuk az is érdekes lesz, de írásbelik után elmegyek tanárhoz.


Na de. Ha te becsületesen tanultál, gyakoroltál, tudsz beszélni a megadott témakörökről, akkor biztos, hogy átmész:)

Esetleg hallgass még német zenéket, nézz filmeket (tudok linkelni egy oldalt, ha érdekel, sőt, sorozatosat is:), gyakorold még a feladattípusokat, és hajrá:) Meglesz. De legyen előtted, hogy ha mégsem sikerül valamelyik része, akkor újrapróbálod, senki nem fog felakasztani érte:) Oks? :) És sok sikert:))

2012. ápr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
JA. a bevezető lényege az lett volna, hogy a próbavizsgák alapján a teszt valószínűleg sikerült volna. A szóbelit meg ugye nem tudhatom.
2012. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

sorstarsak vagyunk :D en is most erettsegizem :P

koszi szepen :)

2012. ápr. 9. 21:17
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen?:D És amúgy mennyit tanultál?

Egyébként valamilyen szinten sír a szívem, mert mi van, ha sikerül? Akkor 25 pont. Viszont ha erre cseszem el az időmet ahelyett, hogy készülnék az emelt bioszra meg kémiára, és az érettségin fogok kevesebbet nyújtani, akkor meg irtó pipa leszek. Á, jobb ez így.

2012. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

en is igy vagyok ezzel,de nekem egy 80%-os emelt biosz es kozep kemia mar megfelelne :)

csak nem Semmelweis a cel neked is?? :D

2012. ápr. 9. 21:48
 6/9 anonim ***** válasza:
a legfontosabb h ne izgulj. nyugtasd magad azzal h sokat tanultál, menni fog. ha izgulsz csak hülyeségeket fogsz beszélni. és amúgy a százalék meg nem érdekeljen. SEHOL sem fogják feltüntetni. a 60% ugyanúgy sikeres nyelvvizsga mint a 100%. én márc 3án voltam telcen, 73%kal meglett de ugyanúgy örültem volna a 60nak is:) egyszóval nyugalom. menni fog, hidd el. a szóbeli amúgy nem nehéz, szinte mindenki átmegy, az írásbelin pedig ha figyelmesen dolgozol nem lesz baj:)
2012. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de, orvosi. Neked melyik szak?
2012. ápr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom h nem tuntetik fel a %-ot,ezzel csak azt akartam csak mondani hogy a legjobb nemetesnek is cak 5%-kal lett jobb a minimumnal :S
2012. ápr. 9. 22:24
 9/9 A kérdező kommentje:
Gyogytornasz :)
2012. ápr. 9. 22:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!