Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan adjak különórákat?

Hogyan adjak különórákat?

Figyelt kérdés

nem találtam nyárra diákmunkát,ezért arra gondoltam,hogy angolból adnék gyerekeknek órákat.Van nyelvvizsgám angolból,és most megyek németből is.Hogy kezdjem el?Hol adjak fel hirdetést?

Létszi,segítsetek!


2009. jún. 16. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ujsagban, neten hirdethesz (google: aprohirdetes), vagy vannak magantanar-adatbazisok (google: magantanar), ahova regisztralhatsz.


Bar szerintem ilyen helyesirassal ("letszi") inkabb a magyart kene gyakorolnod, raadasul a kozepfoku nyelvvizsga abszolut nem egy tanar szintje. De hatha.

2009. jún. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak teljesen ingyenes apróhirdetési oldalak. A legújabb pld. a Boltamarson.com, de az Express is és sok más is. A "létszi" egy botlás lehetett, én nem itéllek el érte.
2009. jún. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, messzire nem akarsz menni, hogy órákat adj. Tehát szerintem legegyszerűbb a lakóhelyeden megjelenő hirdetőújságokba feladni egy hirdetést.
2009. jún. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem lenne még egy ötletem az előzőeken kívül: Biztos van MyVip-ed. Ha van akkor a faliújságban is hirdetheted!
2009. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tegyél ki iskolák környékére hírdetőtáblára szórólapot. Meg ismerősökön keresztül próbálkozz. Kis településen van esélyed tanítványt találni, de nagyobb városokban Dunát lehetne rekeszteni angoltanárokkal.
2009. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket.A "létszi" csak egyelírás volt....
2009. jún. 17. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!