Hogy tanuljam meg?

Figyelt kérdés

Holnaputánra meg kell tanulnom ezt a verset: [link]

Egyszerűen nem megy. Magyarul is elég nehezen tanulok verseket, németül meg abszolút nem megy. Most kezdtem szeptemberbe a nyelvet, az eddigi dolgokat simán megtanultam, mert sose kellett így leülni és magolni. Hogy tanuljam meg?


2012. márc. 27. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a mobiloddal felvenni ahogyan felolvasod, majd hallgasd vissza többször. Ha nem vagy auditív típus, hanem vizuális, akkor olvasd hangosan minél többször.
2012. márc. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos alig tudok már németül, meg én sem tudtam olyan jól verseket tanulni. De szerintem segítene, ha megpróbálnád pl. dallamosan tanulni, vagy elképzelni úgy, mintha valami filmet látnál és aztán elolvasnád rengetegszer.
2012. márc. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tanuld úgy mint egy magyar verset,de fontos hogy értsd is hogy mit tanulsz (mindent fordíts re rendesen)
2012. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!