Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolból nehéz letenni az...

Angolból nehéz letenni az alapfokot? Nem tudok semmit. Soha nem tanultam angolt. Mennyi %-nak kell, lennie, hogy meg legyen?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
www.5percangol.hu, hátha segít.
2009. jún. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem az alapfokú vizsgával foglalkoznék, hanem gőzerővel elkezdenék tanulni. Egyébként én is ezt teszem, éppen július 6-án kezdek. Egy-két-három kurzust tervezek és majd csak utána merül fel a kérdés: lehet-e ennyivel vizsgára jelentkezni. Tehát: kezdd az elején. M enj szervezetett tanfolyamra, mert önállóan az angollal nem fogsz boldogulni, bár ezt több nyelvkönnyv szerzője ígéri. Magad is érezni fogod, ha eljön az az idő, hogy neki mersz vágni egy vizsgának.
2009. jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi,hogy írtál,de a kurzusokért kell fizetned?Amúgy magamtól nem is akartam tanulni,mert tudom nagyon nehéz.
2009. jún. 13. 14:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Július 6-án kezdem egy intenzívvel. Két hetes, napi 6 órás, tehát a két hét alatt lemegy a 60 óra. Ennek ára 40 ezer fotint. Ehhez van tankönyv és hanganyag is. Úgy gondolom, ezzel már el lehet kezdeni az angolt és tovább is lehet haladni.
2009. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!