Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » önéletrajzot kell írnom...

.:Laci:. kérdése:

önéletrajzot kell írnom németül. De hogyan?

Figyelt kérdés
nyelviskolába járok és a tanár azt mondta, hogy ha megírjuk németül az önéletrajzunkat segít rendbe tenni és kijavítja...de fogalmam sincs, hogy hogy kezdjek neki...EUROPASS önéletrajzot kér, de azok közül amik abban vannak nekem semmi sincs...20 éves vagyok és eddig iskolába jártam és még akarok is egy darabig, nincs sok munkatapasztalatom meg ilyenek amiket be kellene oda írni. csak ilyen nyári munkákból. tudna valaki segíteni egy kicsit a fordításban és a formában?
2012. márc. 20. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Magyarul is ugyanazokat kérik, mint a többi nyelven. Sőt, segítsége is kapsz, hogy mit írhatsz az adott helyre...

A személyes adataidat meg tudod adni, meg az iskolákat, nyelvismeretet is, fényképet is tölthetsz. Ha van jogosítványod azt is jelezheted rajta.

Társas készségekhez csapatszellem, türelem, jó kommunikációs készség.

Számítógép-felhasználói készségek és kompetenciákhoz Microsoft programok (word, excel, powerpoint) ezeket biztos ismered és használod is.

Egyéb készségekhez írhatod a hobbidat.

Ha jól tudom van még művészi képesség, ide azokat a hangszereket sorakoztathatod fel, amelyeken tanultál játszani, illetve az énektudás, rajztudás, kézművesség.


Nem nehéz. tölts ki annyit, amennyit tudsz, a személyes adatok már a fél oldalt elfoglalják, hozzáírva az iskolákat már 1 oldal is lehet, ha még a nyelvtudást beírod (B2 ha van nyelvvizsgád vagy ha középfokon van a nyelvtudásod, B1 ha még nem teljesen, de ezt is 4 részre osztja - hallásértés, kommunikáció, szövegértés, levél), plusz még a tulajdonságok, készségek, kompetenciák.. több mint 1 oldal lesz az önéletrajz.

Ha németül töltöd ki a súgóban németül is adja meg a segítséget, így hibázni se fogsz :)

2012. márc. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


ez megfogja neked csinálni, az h mit kell beírni, azt neked kell, de a többi meg van adva. nagyon szép lesz:)felül tudod a nyelvet állítani.

2012. márc. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!