Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért nem értem az angolt?

Miért nem értem az angolt?

Figyelt kérdés
Levelezőn szeretnék megtanulni,kiküldik minden hónapban a füzeteket de nem értem!Teljesen a nulláról indulok és magyarul jóformán nincs benne semmi,csak hallgasd a szöveget,ismételd,töltsd ki a feladatot meg ilyenek.Ami le van írva,azt szótárból böngészem és nem tudok mondatokat formálni.Most nálam van a baj,vagy így tényleg nem jó elkezdeni?
2009. jún. 11. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Először is nézd meg az angol nyelvtani szabályokat, vagy Látogass el a www.5percangol.hu-ra, Sok sikert!
2009. jún. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
ELO-val tanulsz? Az semmit nem ér. Édesanyám is elkezdte, de tényleg csak felesleges pénzkidobás. Szóval nem a te hibád, hogy nem érted. Ezen az áron inkább menj el egy nyelviskolába kezdő angol tanfolyamra, és ott legalább tényleg megtanítanak, ha nem értesz valamit, válaszolni is fognak a feltett kérdésre.
2009. jún. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló helyzetben vagyok,ráadásul,én Angliában is élek,és angol tanároktól tanulok...Nekem nem az írással van probléma hanem a beszéddel..A tanárnőm Wendy azt tanácsolta,hogyha otthon tanulok,akkor időszakosan csináljam,mert hiába ülök le 4-5 órát tanulni,az agyam nem fogja be a tanultakat...Inkább tanulj 1 órát,majd pihenj(hallgass zenét,vagy nézz egy angol filmet)majd tanulj megint 1 órát....stb..
2009. jún. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A nyelvtannal nem lenne gond,ahogy elnézem,egyszerűen semmit nem értek belőle! A másodiknak: igen Elo!Ezek szerint nem csak nekem van gondom :-/ Lemondható?
2009. jún. 11. 09:29
 5/8 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok. Szerintem igen, lemondható, hiszen havonta fizeted a csekkeket, nem? Keress valami telefonszámot, és hívd fel őket azon!
2009. jún. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen havonta,de az volt beleírva,hogy végig kell fizetni,max 1-2 hónapig szüneteltethető.
2009. jún. 11. 09:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ELO angol nagyon gá. Inkább keress a közelben egy nyelvtanárt, vagy ismerőst, aki elindít (mittudomén heti egyszer elmész hozzá angolozni) és segít, te meg otthon megtanulod ami kell (gondolom nem véletlenül választottad a levelező angolt). De szerintem főképp az elején mindenképpen kell némi nyelvtanári kontroll!
2009. jún. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudnak veled mit csinálni, ha nem fizeted, csak próbálkoznak. Közöld velük, hogy miért nem vagy megelégedve.
2009. jún. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!