Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki leforditaná ezt pontosa...

Valaki leforditaná ezt pontosan angolra?

Figyelt kérdés

Tisztelt Vezetőség!


Ha a füleim nem csalnak, önök fejlesztették ki a travians.com -ot.

Nos, mivel én magyar vagyok és a magam és a magyar "angolt" játszó társaim nevébe szeretném önöket megkérni hogy fejlesszék ki a "travians.hu"-t.


Minden esetbe válaszoljanak! Ha igen, csinálnak, mikorra lesz várható?


2009. jún. 4. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
10%

www.webforditas.hu

:D

2009. jún. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Beírtam és amikor visszaforditottam hogy jó-e ilyen hülye olvashatatlan sz@rt adott...
2009. jún. 4. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindent, csak a webfordítást ne! Inkább lefordítom neked. Akik a webfordítást ajánlgatják itt orrba-szájba, azok elolvasták már egyetlenegy fordítását is? Egy gép soha nem fog tudni fordítani, ahhoz emberi elme kell! Szóval, kicsit szabad fordításban, hogy az angol etikettnek megfeleljen, például azzal, hogy tistelt vezetőség, nem tudok mit kezdeni, meg a minden "esetbe" válaszoljanak se valami udvarias.

Dear Sir or Madam

If I am not mistaken, you have developed travians.com. As I am from Hungary, I would like to ask you on behalf of my fellow players as well to develop travians.hu.

If you are planning to develop it, I would like to ask by what time it can be expected.

I look forward to your reply:

Yours :

X. Y.

2009. jún. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
na igen a webfordítót inkább ne!
2009. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!