Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » BME angol középfokú nyelvvizsga?

BME angol középfokú nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Március végén lesz a nyelvvizsgám, átfogóan tanulom a dolgokat. Nem tartom nehéznek, de azért mégis félek a kudarctól.


Az mennyire gond ha csak a vázlatot tudom és azt én elmondom ahogy majd ott eszembe jut?


2012. febr. 16. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen vázlat? Nem betanult szövegekre kíváncsiak sehol sem (gondolom szóbeliről van szó), hanem az angoltudásodra.

Amúgy a BME-nél tettem középfokot, sikerült, pedig szóban nem vagyok túl jó, de nagyon kedvesek voltak. Nem tanultam be semmit, egy könyvet olvasgattam amiben mindenféle témák voltak kifejtve, de kb. egyszer és nem is mindet, nem hogy megtanuljam. Ez nem érettségi, hogy bemagolt tételeket kelljen elmondanod, középfokon nincsenek bonyolult témák, de felsőfokon is elvagy egy kis általános műveltséggel, ha tudsz angolul.

2012. febr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondoltam, hogy olvasgatok, tájékozódom és így tanulok. Köszönöm a válaszod! :)
2012. febr. 17. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!