Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Le tudná valaki fordítani nekem?

Le tudná valaki fordítani nekem?

Figyelt kérdés

Ünnepekről szól. Vagy valami olyasmi. Németre kell fordítani.


Egy évben 4 fontosabb ünnep van. Új év, karácsony, húsvét, és persze a születésnap.

Új évkor mindenki bulizik. Pezsgőt iszik stb. Ezt az ünnepet sokan szeretik!

Karácsonykor össze gyűlik a család, sokan rokonokhoz mennek. Ez a szeretet ünnepe, de ma már csak az ajándékoké, ami szomorú.

Én a szülinapot szeretem a legjobban, mert sok a sütemény, torta, ajándék, és egy évvel öregebb leszek.


Én nagyon béna vagyok azért nem megy. Már elkezdtem, de sok helyen nem tudok szavakat stb.

Meg akin tud valamit írni a húsvétról az is írjon. KÖSZI!:)


2012. febr. 4. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Im jedes Jahr gibt es vier wichtiges Fest: das Neujahr, die Weihnachten, das Ostern und der Geburstag.


Am Neujahr nimmt viele Leute in einem Party teil, trinken Sie Senkt, usw. Viele Leute liebt dieses Fest.

Am Weihnachten kommen die Familie zusammen, viele Leute geht zu der Verwandten. Die Weihnachten ist "das Fest der Liebe". Heuzutage ist "das Fest den Geschenken", was ist traurig.

Ich liebe den Geburstag am besten, weil viele Kuchen, Torten, Geschenken sind, und ich werde mit einem Jahr alter.


Nos, a ford. nem tuti 100, ez a jelentése:

Minden évben négy fontosabb ünnep van: újév, karácsony, húsvét, és a születésnap.

Újévkor sok ember egy partiban vesz részt, pezsgőznek, stb. Sok ember szereti az ünnepet.

Karácsonykor összejön a család, sokan rokonokhoz mennek. A karácsony a szeretet ünnepe. Ma már a ajándékok ünnepe, ami szomorú.

Én a szülinapot szeretem legjobban, mert sok süti, torta, ajándék van, és egy évvel öregebb leszek.

2012. febr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi:).

A húsvétról nem tudta nekem valaki írni valamit? Nagyon megköszönném.

2012. febr. 5. 16:35
 3/3 A kérdező kommentje:

Még ezt a pár mondatot letudná valaki fordítani nekem?


A húsvét inkább a gyerekek ünnepe. Mennek locsolkodni, mert cserébe csokit kaptam.

2012. febr. 8. 10:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!