Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy 45 perces magán angol...

Egy 45 perces magán angol óráért sok a 2000 forint?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 15:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
átlagos szerintem
2012. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ. Ha tapasztalt tanárról van szó, aki adott esetben élt is (vagy legalább is többször volt) célnyelvi országban akkor megéri. Ha egy sima angolszakos vkiről van szó, akkor nem.

Én egy ezresért adok 45 percet, nem vagyok hivatásos tanár, de többször voltam Angliában hónapokat, pedagógiai tapasztalatom van.

2012. febr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%

Attól függ...

Megvan-e a képzettsége a tanárnak, mennyire tapasztalt, mire készít fel (nyelvvizsga, érettségi stb.).

Én két-három éve tanítottam főiskolásként általános és középiskolásokat, akkor 1300 Ft/óra volt 60 perc.

2012. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
szerintem egyáltalán nem sok, én 2200-ért járok 45-re, először én is sokalltam, de 3 hónap után elsőre meglett a szóbelim és egy hónap múlva megyek írásbelizni, ha egy tanárhoz mész, akiről sok jót lehet hallani, akkor nagyon megéri, de nem attól fogsz megtanulni angolul, h a tanár elmondja neked abban a 45-ben az szinte semmi, én naponta több órát rászánok és, ha otthon mindig átnézed amit vesztek, akkor nem lesz semmi baj.
2012. febr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 webnyelv ***** válasza:
73%

Angol szakon végzett nyelvtanártól nem sok.

Külföldi tapasztalat nélkül is kérhet ennyit simán.

Elvégre ha van hozzá papírja, meg kell fizetni a tudását.

2012. febr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 valvehead válasza:
66%
Relatív, hogy mi a sok. Egyben vagyok biztos: kevesen tudják megfizetni.
2012. febr. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
Budapesten átlagár (ha tanár tanít, és nem valami csicska egyetemista)
2012. febr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
47%
Ez egy teljesen "vidéki" ár, Budapesten 4-5.000 forintot is elkérnek. A lényeg, hogy "minőségi" legyen a tanítás. Az hogy külföldön élt valaki, még önmagában nem jelent sokat. Magántanárhoz én speciális esetekben (állásinterjú, szakmai nyelvvizsga) vagy akkor mennék ha félnék megszólalni mások előtt, vagy az időbeosztásom nem engedné a csoportos nyelvtanulást.
2012. febr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
aki 4-5000-et kiad 45 percért az nem normális. lehet akármilyen jó a tanár, ennyit egyszerűen nem ér meg.
2012. febr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Ha te vagy az oktató: kevés

Ha a diák vagy: sok

2012. febr. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!