Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan nézitek az angol filmeket?

Hogyan nézitek az angol filmeket?

Figyelt kérdés
Szóval ha angol hang, és angol felirat, akkor nem nagyon értem. Angol hang, magyar feliratnál meg ugye nem mindig úgy fordítanak ahogy eredetileg van. Magyar hang angol felirat? Nem tudom ti mit mondtok?
2009. máj. 31. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Angol hang angol felirat,mert eszméletlenül rossz a filmes hallásom.

Ha japánul csinálom ezt,akkor japán hang angol felirat,így 2legyet ütök egy csapásra:D

2009. máj. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen céllal nézed. Ha csak élvezni,kis plusz haszonnal,akkor angol hang, magyar felirat, lényegileg azért azonos a szöveg. Ha nyelvtanulási céllal, akkor először így, majd még egyszer,angol hang, angol felirat, végül harmadszor is, ha nem nagyon rossz a film, csak angol hanggal, felirat nélkül. Merthogy ismétlés a ...A magyar hang angol feliratnak nincs semmi értelme, ha már magyarul érted, nem fogod angolul olvasgatni.
2009. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Simán angol hang, de ha valamit nagyon nem értek vagy túl fáradt vagyok figyelni akkor angol felirat. Nincs szükségem ugyanis, sem a színművészetiről kirúgott tehetségtelen emberkék szinkron játékára, sem angol szakos btk-s emberkék életszerűtlen fordítására.
2009. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én felirat nélkül nézem angolul. Ha van felirat, és azt olvasom, nem tudok figyelni a beszédre.
2009. jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha tanulni szeretnéd,akkor sztem angol hang, angol felirat vagy csak angol hang. A magyar hangnak/feliratnak sztem nincs sok értelme,mert akkor úgyis a magyarra figyelsz. Esetleg nézd meg először magyarul aztán angolul.
2009. jún. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!