Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdemes elmenni nyelvvizsga-el...

Érdemes elmenni nyelvvizsga-előkészítő tanfolyamra?

Figyelt kérdés
a Goethe Intézetre gondoltam
2012. febr. 2. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem voltam sem az angol, sem a német középfok előtt, mégis meglett. Árulnak általában az adott vizsgához tartozó próbateszt-füzeteket, azokat megéri végigcsinálni, hogy ismerd a típusfeladatokat, amik várhatóak, de szerintem az előkészítő felesleges pénzkidobás.
2012. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg érdemes. Egy ismerősünk most tette le a német középfokút és hetente kétszer 2 órára ment be olyan órára amit a nyelvizsgások tartottak. Azt mondta, hogy már csak azért is érdemes volt elmennie, mert hát ugye a saját tanítványaikat nem nagyon buktatják meg, mert az ciki lenne, hogy oda járt több hónapig az ő "szuper" tanárjaikhoz és nem ment át.... de a te döntésed. (ha angolból mész akkor 1000 kérdés 1000 választ ajánlom)
2012. febr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! úgy tűnik el fogok rá menni; arra én is gondoltam, hogy a vizsgánál előny lehet, ha elmegyek a tanfolyamra :)
2012. febr. 6. 21:31
 4/7 anonim ***** válasza:
én is megerősítelek hogy menj el :)
2012. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi, már biztos h elmegyek:)
2012. febr. 7. 22:43
 6/7 anonim ***** válasza:
sikerült letenni? :)
2012. máj. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sikerült!:)
2012. jún. 30. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!