Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valakinek megvannak kidolgozva...

Valakinek megvannak kidolgozva az ECL német szóbeli témakörök?

Figyelt kérdés

[link]


B2-es szinten.


Előre is köszönöm :)


2012. jan. 8. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg, de szerintem a saját dolgait senki se fogja neked odaadni. Max az erettsegi.hu-ról tudsz leszedni, vagy tudod jól: a google a barátod!
2012. jan. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam hátha valaki kedves és megosztja esetleg velem.
2012. jan. 8. 16:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Aha..persze. Amivel ő dolgozott, az ő ideje ment rá, azt most neked kedvességből odaadja. Még ismerősöknek sem adja oda senki, nem egy vad idegennek, aki elvárja, hogy helyette dolgozzanak? Minek mész nyelvvizsgázni, ha nem teszel érte semmit?
2012. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Rita1234 válasza:

[link]


Innen meglehet szerezni. Korrekt és nagyon hasznos /jó

Az ECL témakörök alapján lett kidolgozva külön a közép és a felső is.

2012. márc. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sziasztok! Letettem a német nyelvvizsgát sikeresen középfokon. Árulom a tételeimet. Nagyon jó, egyszerű. könnyen tanulható, a vizsga szintjének megfelelő! Ha érdekel tudok mutatni mintát! e-mail: rics-ko@freemail.hu
2014. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2016. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!