Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol fogalmazáshoz kellene...

Angol fogalmazáshoz kellene segítség (? )

Figyelt kérdés

Dream Holiday címmel kellett fogalmazást írnom és lenne hozzá néhány kérdésem.

Először is, mivel ez az egész csak egy álom, egy feltételezés, would-ot használtam, de így elég sok van belőle. Lehet ezt valamivel helyettesíteni, vagy jó így is?

Would után sima vagy inges alakot használunk? (Pl.: We would rent a cosi apartment; we would try diving and vater skiing)

Bele akarom írni, hogy egyenlőre még nem tudom kivel mennék. Ezt hogy fogalmazom meg? (Mentő megoldásnak így írtam, de hátha van jobb: I don't know who would come with me)

Szeretném leírni, hogy én lennék a legboldogabb ember a világon, ha a mézes heteimet itt tölthetném a nagy Ő-vel. If I could spend there my honeymoon with Mr. Right, I would be the happiest person in the world. Ez értelmes így?


Fontos lenne, mert hétfőre kell és osztályozva is lesz. Előre is nagyon köszönöm, ha valaki segít.


2012. jan. 7. 16:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!