Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék megtanulni Szlovákul...

Szeretnék megtanulni Szlovákul, mivel 3 hét múlva oda fogunk költözni. Hol találok a neten valamit könyvet amit megtudnék rendelni, vagy akármit, amiből meglehet tanulni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnállak, hogy ide költöztök elég cudar élete van itt a magyarnak. Ha tényleg megszeretnél tanulni szlovákul, kösd fel a gatyád, mert nehéz! Én már 13 éve tanulom, mégsem megy középszintnél jobban. Bár ami kötelező az ugye nehéz... Elég hosszú link, de talán segít. Sok szerencsét!

[link]

2012. jan. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jajj, ajánlom tanárhoz járj, mert nehéz eligazodni rajta. Mármint a nyelvtanon. Előző voltam...
2012. jan. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is csak azt tudom javasolni , hogy tanár , nekem ugye kötelező a szlovák nyelv kb 11 éve tanulom és angolul többet tudok(Sokkal, sokkal többet) amit 6 éve tanulok.
2012. jan. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!