Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc angol középfokú szóbeli?

Telc angol középfokú szóbeli?

Figyelt kérdés

január 22-én fogok vizsgázni, de a szóbelitől nagyon félek. Amúgy se merek beszélni, nemhogy angolul. A discussionben nagyon keveset tudok hozzáfűzni. valami tanács izgulás ellen?

Vannak tételek szóbelihez?


2011. dec. 29. 19:17
 1/5 anonim válasza:

Figyelj! Ne gondoldolj semmi rosszra, ne lássák rajtad hogy ideges vagy. Legyél magabiztos, amúgy is nagyon kedvesek a vizsgáztatók. Én is nagyon izgultam előtte, de amikor ott voltam már nem is tudom mire gondoltam de nem izgultam egyátalán, pedig nem is készültem rá sokat, csak improvizáltam.

Nem kell parázni:D

2011. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok :D Legyen igazad
2011. dec. 29. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Tételek vannak, szerintem megtalálod a honlapon. Azokhoz kapcsolódva kérdezhetnek. Javasolt vizsga előtt kidolgozni azokat, és memorizálni, nagy segítséget jelenthet, hogy nem akkor találod ki hogy mit mondj, hanem már egy félkész szöveggel állsz elő. Így kevesebb a baki lehetőség és neked se kell annyit izgulni hogy vajon mit fognak tőled kérdezni, mert már eleve tudsz (majdnem) mindenre válaszolni. És amúgy nyugi, nem olyan borzasztó. A legtöbb vizsgáztató nagyon kedves, segítőkész. Sok sikert! :)
2011. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 boga. válasza:
Én is most fogok menni január 22-én, ha gondolod dobj rám egy üzit.
2012. jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Coney válasza:

Nem akarok senkit se elkeseríteni vagy megrémiszteni, de azok a tételek, amik megtalálhatóak neten vagy a telc.hu-n, azok minimálisak. Minden vizsgán raknak be új szóbeli tételeket, plusz az előzőeket cserélgetik. Meg mivel csak szavak vannak felsorolva itt ( [link] így elég tág, hogy azon belül mi lehet maga a konkrét tétel.

De az előző hozzá szólóknak igaza van ettől függetlenül, tényleg kedvesek a vizsgáztatók, meg nem vészes maga a vizsga.

2012. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!