Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol találok egy olyan oldalt,...

Hol találok egy olyan oldalt, ahol latint lehet tanulni (kezdők számára)?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán vannak ilyen oldalak, sajnos.Inkább keress tanárt, de ha nem olyan suliba jársz,ahová ez kell(orvosi, jog) akkor inkább ne szenvedj vele.

Ja és kevés könyvet találsz,ami felkészít pl. nyelvvizsgára.

2009. nov. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem szeretnék nyelvvizsgát belőle. Csak úgy érdekel. De arra is gondoltam, hogy majd fősulin, v egyetemen.
2009. nov. 13. 16:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyen oldalról én sem tudok, de könyv címet tudok adni. Én tanultam latint 4 évig (4 év szenvedés..nem ajánlom) A könyv amiből tanultunk: Linguam Latinam Disco 1-2


Elég jól le van írva benne a nyelvtan, szövegek is vannak benne, és szószedetet is tartalmaz.

2009. nov. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van? Vanni van, de csak német-angol-olasz portálokon van ilyesmi. KÜlönben egy próbát megér. [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ne haragudj, ha nem jó ennyit sikerült találnom... ):

2009. nov. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mégegy, de ez se magyar:

[link]

2009. nov. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek! :)
2009. nov. 14. 10:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!